Kalite anlayışımız

Kalite anlayışımız

Beksel Sağlık Gereçleri’nde kalite kontrol süreçleri iplikler henüz tesislere ulaşmadan başlamaktadır. Tedarikçilerimizden temin edilen tüm iplik ve yan ürünler en yüksek kalite standartlarına uygun ve sertifikalı olarak hazırlanmış, Oeko-Tex 100 ile belgelendirilmiş ürünlerdir. Böylece çorapların medikal dokumaların gereği olan kalite ve güvenlik özelliklerine sahip olduğu garanti edilmiş olur.

 

Varisel Varis Çorapları ileri teknoloji ürünü dokuma makinelerinde, uzman bir imalat kadrosunun takibi altında üretilmektedir. Tüm beden ve basınç değerleri yazılım ve donanım ile hazırlanır ve elektronik ortamda çorapların tasarım ve üretimleri gerçekleştirilir. Dokuma makinelerinden çıkan yarı mamuller, konfeksiyon aşamasına geçmeden görsel olarak kontrol edilmekte ve uygun olan ürünler ilgili birime sevk edilmektedir.

 

Beksel Sağlık Gereçleri üretimini yaptığı medikal basınçlı çorapların basınç kontrollerini İsviçre kaynaklı Salzmann MST cihazlarında yapmaktadır. Yapılan tüm ölçümler kaydedilir ve dosyalanır. Böylece, üretim partileri ve ürünler arası değer sapmaları ortadan kaldırılır.

 

Kendisini en yüksek kaliteli medikal basınçlı çoraplarını üretme hedefine adamış olan Beksel Sağlık Gereçleri, bütün dünyaca kabul görmüş medikal standartlara tam uygun üretim yapmanın yanı sıra, kullanıcılar ve hastalar açısından görsel çekiciliği de ön planda tutan ürünlerin imalatını yapmayı taahhüt etmektedir.